InkubátorVedeckého parku Univerzity Komenského v Bratislave

Ako robiť nízkonákladový marketing a predávať viac

V utorok 28. novembra máme pre Vás pripravený šiesty zo série PLAYPARK workshopov, tentoraz na tému „AKO ROBIŤ NÍZKONÁKLADOVÝ MARKETING A PREDÁVAŤ VIAC“ s odborníkmi Karin Zábranskou a Petrom Kniezom.


21. 11. 2017 11.12 hod.

O SEMINÁRI
Ako si nastaviť úspešnú marketingovú stratégiu a čo najlepšie spropagovať svoj biznis? Ako čo najefektívnejšie osloviť budúcich zákazníkov a úspešne uzatvoriť každý obchod? Nastavenie procesu predaja, social media, on-line marketing a zlepšenie vašich obchodných zručností sú tou správnou cestou k úspechu. Všetko dôležité o marketingu a predaji a cenné tipy z praxe vám na tomto seminári povedia Karin Zábranská a Peter Kniez. 

ČO SA DOZVIETE?

  • nastavenie procesu predaja
  • marketingová stratégia
  • cielený marketing 
  • správna realizácia cross-sellingu a up-sellingu
  • predajné a obchodné zručnosti


O LEKTOROCH
KARIN ZÁBRANSKÁ (Maxwill) - viac ako 15 rokov sa venuje marketingu, marketingovej komunikácii, obchodu, psychológii predaja a prezentačným zručnostiam. Špecializuje sa na aktívny predaj retailovému zákazníkovi. Má skúsenosti s koučovaním predajného a servisného personálu a poskytovaním poradenstva pre firemné manažmenty. Bola pri tvorbe predajných procesov koncernu Volkswagen a ich implementácii v podmienkach SR. Medzi jej klientov patria aj značky ako Mercedes Benz, Audi, Seat alebo McDonalds. 

PETER KNIEZ (Maxwill) - viac ako 10-ročné skúsenosti z aktívneho pôsobenia v servisných a predajných službách v oblasti automotive. Založil a úspešne prevádzkoval jeden z najväčších eshopov v biznise s hudobnými nástrojmi na Slovensku. Špecializuje sa na social media, on-line marketing, tvorbu a realizáciu newsletter kampaní, grafický dizajn a iné.

KEDY? 
28.11.2017 (utorok) v čase od 15:00 - 19:00 hod.

KDE? 
Univerzitný technologický inkubátor STU, Pionierska 15, Bratislava (PLAYPARK BRATISLAVA - miestnosť č. 216, 2. poschodie)

REGISTRÁCIA
Viac info a registrácia na workshop 

Viac info o Playparku

Účasť je BEZPLATNÁ.

Facebook podujatia