InkubátorVedeckého parku Univerzity Komenského v Bratislave

Ako úspešne zvládnuť obchodné rokovanie a urobiť atraktívnu prezentáciu

V utorok 16. januára máme pre Vás pripravený siedmy zo série PLAYPARK workshopov, tentoraz na tému „AKO ÚSPEŠNE ZVLÁDNUŤ OBCHODNÉ ROKOVANIE A UROBIŤ ATRAKTÍVNU PREZENTÁCIU“ s odborníkom Braňom Andreanským.


08. 01. 2018 09.53 hod.

O WORKSHOPE
Workshop bude zameraný na osvojenie si kľúčových princípov vystupovania a prezentovania v dôležitých obchodných rokovaniach. Účastníci sa dozvedia a počas programu precvičia spôsoby, ako sa na takú situáciu pripraviť, aké prostriedky môžu k vlastnej prezentácií využiť, ako sa zrozumiteľne vyjadriť, a predať svoje stanovisko a požiadavky. Zároveň sa pozrieme na komunikačné nástroje, ktoré nám pomáhajú získať a udržať pozornosť poslucháčov, a tiež ako zvládnuť neočakávané situácie či odpovedať na ťažké otázky.

Cieľ:

  • Porozumieť hlavným princípom, trikom a tipom úspešných rozhovorov a prezentácií
  • Efektívne využiť svoje individuálne silné stránky
  • Vedieť prezentovať svoje myšlienky jasnejšie a zrozumiteľnejšie

Obsah:

  • Sebavedomé vystupovanie a prezentovanie
  • Príprava a tvorba vlastnej prezentácie
  • Práca s námietkami
  • Ako sa pripraviť na otázky a vhodne na ne reagovať

O LEKTOROVI
Branislav Andreanský pracuje ako HR partner a konzultant v Poštovej banke. Predchádzajúce 4 roky pracoval ako tréner manažérskych zručností zameraných na rozvoj pracovníkov na všetkých úrovniach riadenia. V spoločnosti Restartup sa venoval oblasti politického marketingu, kde pomáhal s nastavením PR komunikácie a dohliadal na taktické plnenie komunikačnej stratégie. V rámci podporných programov sa venuje strategickému poradenstvu a facilitačným stretnutiam v neziskových organizáciách, a tiež workshopovým a školiacim aktivitám na akademickej pôde.
Viac o spoločnosti Restartup na restartup.sk/about/

KEDY?
16.1.2018 (utorok) v čase od 15:00 do 19:00 hod.

KDE?
Univerzitný technologický inkubátor STU, Pionierska 15, Bratislava (PLAYPARK BRATISLAVA - miestnosť č. 216, 2. poschodie)

REGISTRÁCIA
Viac info a registrácia na workshop

Pre viac info o Playparku klikni sem

Účasť je BEZPLATNÁ.

FACEBOOK podujatia